Atlety roku Velička a Zecha

V sobotu se konalo v restauraci U Jelena slavnostní vyhlášení Atleta roku 2019 a mládežnických kategorií.

Vyhodnocovalo se v několika kategoriích, celkem bylo oceněno dvacet různých osobností. Děkujeme jim za přínos pro Atletický klub v roce 2019.

Gymnastika:

Eliáš Švarc - účastník MČR v gymnastice

Jakub Vaněk - účastník MČR, kde byl součástí družstva MSK, které skončilo na prvním místě. V kategorii jednotlivců obsadil 11.místo. Dosáhl dále následujících úspěchů: 1.místo na oderském přeboru, 2.místo na krajském přeboru. Jakub má dlouhodobě skvělou výkonnost, v roce 2018 obsadil na MČR první a třetí místo.

Havířov - žactvo

Bára Vodáková, Adéla Malenovská, Karolína Juščíková, Elen Fraitová, Dora Daňková

Družstvo mužů

Nejlepší bodovači: 1. Lukáš Ožana (106,75b), 2. Václav Waloszek (91,75b), 3. Tomáš Chmelík (89,25b)

Objev roku 2019

Václav Waloszek - velký výkonnostní posun ve všech běžeckých disciplínách. Stala se z něj velká opora družstva mužů. Závodí na těchto tratích: 800m, 1500m, 3000m, 5000m.

Atlet roku 2019

Vojtěch Zecha - účast na MČR v hale (16.místo). Účast na MČR venku (14.místo) - nejlepší výkon sezony na 800m 1:59. Na MMaS v hale v běhu na 800m 5.místo.

Jan Velička - účast na MČR v hale (20.místo). Účast na MČR venku (16.místo). Na MMaS v hale se umístil na šestém místě. Opora družstva mužů, pátý v bodování, kde získal celkem 43,25 bodů.