V baráži muži bojovali!

Tato baráž proběhla poslední srpnový den v Břeclavi. V úmorném vedru se havířováci neztratili a v konkurenci deseti družstev obsadili 5. místo.

Atletický klub postupuje do baráže!!

Atletům AK Havířov se povedlo téměř nemožné! Zvítězili ve čtvrtém kole, což je vyšvihlo z průběžné šesté pozice na postupující třetí místo.

Účast na MČR v Olomouci!

Po dvou letech se havířovští atleti objevili na MČR mládežnických složek.

Muži stále drží naději na baráž!

Družstvo mužů se drží po třech kolech na průběžném šestém místě. O tom zda postoupíme do baráže se rozhodne poslední víkend v srpnu ve Vítkovicích.

Mladší žačky v krajské lize bojují

Družstvo mladších žaček se po třech kolech nachází na průběžném devátém místě.

Družstvo žactva poprvé v akci!

V úterý se ve Frýdku-Místku konalo 1. kolo soutěže družstev ml. žactva. Po dlouhé době zde náš klub postavil také své družstvo. Nejlepším bodovačkou byla Karolína Juščíková.

Májové závody úspěšné!

První májový den, jako vždy patřil již 45. ročníku májových závodů ve Frýdku-Místku. Celkem se účastnilo 908 mladých atletů z toho 17 jich bylo z našeho klubu.

Čokoládová tretra úspěšná!

V pondělí se odpoledne konalo na hřišti ZŠ M. Kudeříkové oddílové kolo čokoládové tretry a závodníci AK Havířov byli velmi úspěšní.

Edita Pipreková získala ocenění od města Havířov!

V pondělí 8. 4. se konalo v kulturním domě Leoše Janáčka vyhlášení osobností kulturní, sociální, zdravotní a sportovní sféry.

Halová sezóna

Ohlédnutí za halovou sezónou

Atletický klub na stránkách projektu Atletika pro děti!

Jeden z nejúspěšnějších havířovských sportovců, Pavel Maslák, bude patronem a tváří v naší databázi nového klubu, AK Havířov. ,,Jsme rádi, že takový špičkový atlet jako je Pavel bude vzorem pro naše mladé atlety,'' říká předseda Richard Chmelík, kterého jsme pro lednový Klub měsíce vyzpovídali.

Adéla Kotrysová zazářila na Havířovské desítce!

Adéla Kotrysová zvítězila ve svoji kategorii a další závodníci skončili na "bedně".

Podzimní minisoustředění

Druhý víkend v listopadu pořádá AK Havířov podzimní minisoustředění v Horní Bečvě

Edita Pipreková bere z MČR v chůzi bronz

Havířov – Během měsíce února se uskutečnila hned tři mistrovství ČR v halové atletice a zástupci havířovské atletiky na nich nemohli chybět.